MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 9895433
nr 989 5433
Stol
signerad, PO Asplund, 1800-tal
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 26 oktober 2015
kl 18:20:58
150 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr